Links
👑

Sözleşme

Bize ulaşmak için www.rainyproject.com adresinden sitemizi ziyaret edebilirsiniz.
— Açmış olduğunuz destek talebi içerisinde üslubunuza dikkat etmeniz, hiçbir şekilde üslubunuzu bozmamanız gerekmektedir.
— Özel sipariş vermeden önce ne istediğinizi detaylı bir şekilde aktarmanız gerekiyor. Eksik aktardığınız bir şey olursa ek ücrete tâbi olacaktır.
— Özel siparişlerinizde işe başlamadan önce %50 ön ödeme yapmanız gerekmektedir. Bazı siparişlerde bu %100 de olabilmektedir.
— Aldığınız hizmetlerde bizimle ilgisi olan tüm durumlarda destek isteme hakkınız bulunmaktadır. Discord üzerinden direkt mesaj yoluyla destek verilmemektedir. Sitemiz veya Discord sunucumuz üzerinden destek talebi oluşturabilirsiniz.
— Size sorulan soruları olabildiğince anlaşılır ve net bir biçimde yanıtlayın. Aksi takdirde anlaşmazlık çıkması sonucu siz sorumlu tutulursunuz.
— Aldığınız ürünlerin farklı kişilerle paylaşılması ve satılması yasaktır.
— Aldığınız ürünlerin ortaklarınız tarafından paylaşılması dâhi ürünü alan kişiyi ilgilendirmektedir.
— Sahip olduğunuz indirimleri sadece siz kullanabilirsiniz. Sadece çekilişlerden kazandığınız indirimleri başkasına verebilirsiniz.
— Alınan hazır ürün hakkında yeterince soru sorulmaması ve ürünü aldıktan sonra "iade istiyorum" tarzı cümleler kurulması iade sebebi değildir. Bir müşteri aldığı hazır ürün hakkında bilmediği tüm bilgileri, ürünü satın almadan önce sormak zorundadır.
— Herhangi bir ürün satın almadan önce bu sözleşmeyi okumuş olmanız gerekmektedir. Ürün aldığınız andan itibaren yukarıdaki tüm maddeleri okumuş ve kabul etmiş sayılırsınız.